IMGallery - Nysa Galeria Zdjęć Dawnej i Współczesnej Nysy
Wybierz Kategorię
Wpisz słowo
Księga gości X
Imię lub nick : ralf, Data dodania : 2014-12-27
UWAGA !
Szanowni Państwo, w związku z zadawanymi pytaniami wyjaśniam poniżej kilka kwestii dotyczących funkcjonowania galerii:
1.) Zdarzający się brak wstawionego do galerii zdjęcia (pomimo istnienia jego pustego okienka) spowodowany jest użyciem ZNAKÓW DIAKRYTYCZNYCH (ą, ę, ó, ś itp.) w nazwie wstawionego pliku ze zdjęciem. Przed wstawieniem zdjęcia proszę się upewnić, że nazwa wstawianego pliku nie zawiera ww. znaków.
2.) Użytkownik może usunąć z galerii tylko te zdjęcia, które sam wstawił. W tym celu należy się zalogować, następnie przejść do zakładki "Zarządzaj zdjęciami", potem do "Edycja i kasowanie zdjęć" i na końcu kliknąć przy wybranym zdjęciu czerwony przycisk "Kasuj".
3.) Jeśli ktoś zadaje tutaj, tj. w "Księdze Gości" pytanie oczekując odpowiedzi to proszę aby podał jednocześnie bezpośredni kontakt do siebie (np. email), ponieważ w Księdze nie istnieje możliwość bezpośredniego skontaktowania się z pytającym, a dział ten z założenia nie służy dyskusjom.
4.) Zwykły Użytkownik nie ma możliwości dodawania nowych kategorii zdjęciowych. Może tylko przenosić wstawione przez siebie zdjęcia do innych kategorii. Tworzyć nowe kategorie może tylko Administrator.
Imię lub nick : 56Valdika, Data dodania : 2013-10-04
Proszę o podanie sposobu usuwania zdjęć lub przenoszenia ich między kategoriami.
Imię lub nick : Woody, Data dodania : 2013-07-16
Suche ein Bilder von Häusern in der Wihlhelmstrasse Nummer 34- 36 und von einer ehemaligen Malzfabrik , roter Ziegelsteinbau 20x 50 Meter, in der Neuländerstr. 92. Diese Malzfabrik war nach dem Krieg Schlachthof und wurde dann aber später komplett abgerissen
Kann Bilder von Neisser Notgeld anbieten 700 Jahre Stadt Neisse und ein Bild von einer Aktie der Neisser Kleinbahn. Besteht Interesse?
Imię lub nick : Irek, Data dodania : 2012-10-28
Mam taka propozycje (pomysl) dla administratora, aby w miare mozliwosci, autorzy (lub tez wlasciciele) zdjec mieli mozliwosc dodawania lokalizacji na mapie. Mysle, ze byloby to dosyc interesujace w szczegolnosci dla obiektow juz nieistniejacych.
Imię lub nick : perła, Data dodania : 2012-10-22
Witam, poszukuję zdjęcia jak wyglądał budynek, który teraz znajduje się przy wiadukcie w Nysie, jadąc w kierunku Prudnika widać go w dole tuż za Hotelem Lider. Proszę o pomoc.
Imię lub nick : Fanka, Data dodania : 2012-01-09
Dziękuję :)
Imię lub nick : Fan, Data dodania : 2011-11-29
Górka otmuchowska.
Imię lub nick : Fanka, Data dodania : 2011-09-28
Poszukuję informacji na temat miejscowości: Sellerie, Davidshoh (o z dwoma kropkami): gdzie obecnie można je umiejscowić na mapie?

Imię lub nick : Marek, Data dodania : 2011-01-17
OK. Zauważyłem, ze miniatury są podpisane nickiem i dalej adresem mailowym.
Dziękuję za stworzenie strony - jest bardzo interesująca. Pozdrawiam. MK
Imię lub nick : Marek, Data dodania : 2011-01-17
Dzień dobry
Chciałbym się zapytać, jakie są źródła zdjęć powodziowych z 1938 r.?
Czy w jakiś sposób można skontaktować się z ich właścicielem i uzyskać dostęp do oryginałów?
Imię lub nick : Christine StrĂźfing, Data dodania : 2010-12-16
Ich bin in Neisse geboren im Jahre 1944. Meine Familien kommen alle aus dieser schönen Stadt. Beim Betrachten der so schönen alten Fotos kann ich mir meine Geburtsstadt sehr gut vorstellen. Haben Sie vielen Dank für dieses wunderbare Portal.Vielleicht kann ich ja auch einmal eine Suche nach bestimmten Straßen aufgeben. Herzlichen Dank für Ihre Arbeit. Mit freundlichen Grüßen Christine
Imię lub nick : Renata, Data dodania : 2010-08-12
Gratulacje za tą wspaniałą Galerię,dawnej i współczesnej Nysy,dla tych którzy kochają to miasto to wielka gratka.
Imię lub nick : Admin, Data dodania : 2009-11-30
Niegłupie, możesz wrzucić kilka, zobaczymy co z tego wyjdzie. Poza tym, jeżeli masz jakieś ciekawe, to wrzucaj do galerii zdjęcia bez opisów, a później przyklej zdjęcie na forum do tematu, "Zgadnij, gdzie to było" Zawsze możemy po zgadywać trochę ... :)
Pozdrawiam,
Imię lub nick : lexis, Data dodania : 2009-11-29
Co sądzicie o prezentowaniu foto elementów, detali architektonicznych, oczywiście z opisem ich miejsca występowania. Te detale nie rzucające się na pierwszy rzut oka - to prawdziwe "perełki" i warto im poświęcić osobną kategorię, gdyż jest ich w Nysie bez liku.
Imię lub nick : Cys, Data dodania : 2009-09-08
-- steve -- wspaiale zdjecia . Pozdrawiam...
Do przodu

Powered by IMGallery © Dariusz Niemiec
Forum.Nysa.PL